top of page
Rys Marek

Marek Rys

Chief Executive Officer

Telefon:

+420 775 333 302

Email:

Adresa korespondenční:

Božetěchova 3104/13

612 00 Brno - Královo Pole

Adresa konzultačního centra:

Marie Steyskalové 3266/34

616 00 Brno - Žabovřesky

Vize

Díky úspěšnému působení v největší pojišťovně, multilevelu i síti makléřů jsem získal nadprůměrnou odbornou a životní zkušenost napříč všemi dostupnými platformami finančního poradenství. Po dvaceti letech praxe jsem však dospěl k závěru, že ani jeden z těchto modelů nehájí dostatečně zájmy nejdůležitějšího článku. Vás, klientů. V roce 2019 jsem založil společnost Consulting4Life s jasnou vizí. Přinášet klid do Vašich životů.

 

Strategicky významným krokem se ukázalo být spojení  s dvěma nejsilnějšími a nejprogresivnějšími servisními organizacemi v ČR. Partnerství přináší nejmodernější technologické nástroje a špičkové zázemí back office. Díky tomu můžeme nyní věnovat spoustu času prvotřídní péči a servisu stávajícím i potencionálním klientům. 

Zakládáme si na odbornosti, a tak poradenské služby poskytujeme především prostřednictvím konzultantů, kteří mají nejvyšší možné profesní certifikace a bohaté životní zkušenosti. Pouze stabilní spolupráce, založená na upřímnosti a férovosti, dovede všem stranám dlouhodobě zajistit svobodu, klid mysli a finanční pohodu.

1999 - 2010

2010 - 2013

2014 - 2016

Česká pojišťovna a.s.

manažer obchodní skupiny senior

Broker Consulting, a.s.

oblastní ředitel

Fincentrum a.s.

exkluzivní poradce

člen VIP klubu

Zkušenosti

2016 - 2019

2019 - 2021

2019 - 2021

INSIA a.s.

koordinátor sítě

Allrisk a.s.

poradce pro privátní a investiční bankovnictví

Freedom Financial Services s.r.o.

privátní poradce senior

2019 -   

2021 -    

2021 -    

Consulting4Life s.r.o.

Chief Executive Officer

Broker Trust a.s.

logo_brokertrust_partner_web_edited.png

SAB servis s.r.o.

 

 

 

 

jsem vázaným zástupcem společnosti SAB servis pro oblasti pojištění, doplňko-vého penzijního spoření a spotřebitelských úvěrů

sabservis-logo-partnerske-zakladni-velke.png

Reference

Petr Jurečka
managing director

Služby pana Ryse využívám více jak deset let. Můžu se pokaždé spolehnout na profesionální řešení, které je šité na moje potřeby. Vše srozumitelně vysvětlí a zajistí kompletní péči. Na otázku, co bych doporučoval zlepšit, jsem momentálně odpověď nenašel. Vždy mi vychází maximálně vstříc - dobře se s ním  spolupracuje.

František Hudák
business development

S Markem jsme seznámili, když jsem pracoval jako obchodní ředitel INSIA. Vnímám ho jako cílevědomého člověka, který má rád pořádek ve všech věcech a je schopný velké sebereflexe. Chová se vždy jako profesionál. Vytváří velmi příjemné pracovní prostředí při jednání. A na jeho slovo je spolehnutí, což je v dnešní době fajn vlastnost.

Marek Vodička
vedoucí realizace staveb

Už přes deset let se nám věnuje a reaguje na veškeré změny finančního trhu i legislativy. Každý rok se s námi spojí a ujistí se, že je vše v pořádku. Reaguje na naše požadavky a přání téměř okamžitě. Pomáhá nám  i v problémech, které vznikají v životě. Plně mu důvěřujeme. Jsme přesvědčeni, že jsou naše peníze dobře investovány.

Daniel Loprais
Freedom Financial Services

Známe se již dlouhou dobu a přestože naše spolupráce ve Freedomu trvá pouze dva roky, od  začátku jsem o ni z pozice jednatele společnosti velmi stál. Důvody jsou prosté - Marek je profesionál každým coulem, se kterým dohody platí vždy na sto procent. Má dobře srovnané morální hodnoty a v neposlední řadě je excelentní obchodník.

Vendula Hálková
manažerka na univerzitě

Marek Rys vždy působil jako člověk, který poradenství bere nejen jako práci, ale i jako koníček. Proto má vždy přehled o všech aktuálních finančních produktech, jejich výhodách i nevýhodách. Dokáže sestavit finanční plán dle individuálních potřeb klienta. Spolupráce s ním se mi už několikrát finančně vyplatila.

Lukáš Vágner
architekt

Zaujal mě profesionální, velmi sympatický a přirozeně lidský přístup. Ne vnucování produktu, ale představení široké škály možností služeb s konkrétními kladnými i zápornými dopady. Oceňuji i časovou variabilitu jednotlivých schůzek a možnost řešení e-mailovou případně jinou digitální formou, která dovede ušetřit cenný čas.

Marek Bešta
obchodní ředitel

Řešili jsme spolu zajištění rizik pro rodinu a pojištění aut ve firmě. Ocenil jsem opravdu profesionální přístup a přehled ve finančních službách. Jednání proběhlo vždy velmi rychle, "na rovinu", pružně a "lidsky". Během celých deseti let spolupráce jsme se v praxi zatím nesetkali s ničím, co by nám chybělo nebo dokonce vadilo.

Petr Králík
výzkumný pracovník

Služby Marka Ryse využíváme spolu s manželkou už dlouhou řadu let a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Vždy jsme se u něj setkali s maximálni vstřícností a pro mě osobně až s neuvěřitelným přehledem v různých finančních produktech. Potěšilo mě, že se zatím vždy podařilo pro naše potřeby najít to správné řešení.

bottom of page