termín schůzky

V kalendáři si jednoduše vyberte některé z časových oken, kdy jsem pro klienty k dispozici online. Po potvrzení příslušné hodiny jen doplníte Vaše jméno a e-mail, na který Vám přijde potvrzení schůzky s linkem na moji konferenční místnost. Budu rád když vyplníte i telefon, abych Vás mohl informovat kdyby se stalo něco nečekaného a nemohl jsem se Vám v požadovaný čas věnovat. A už jen zvolíte téma, o kterém si budeme povídat...

WebEx

Pro on-line schůzky používám WebEx. Jedná se o nejpoužívanější nástroj pro videokonference, online meetingy a pořádání webinářů na světě. Tento nástroj společnosti CISCO zaručuje vysokou stabilitu bez výpadků, i když přenos probíhá ve vysoké HD kvalitě přenosu videa a zvuku. Šifrovaným protokolem je zase vyřešena bezpečnost dat i všech důvěrných informací. 

Ke schůzce se můžete připojit z počítače, chytrého mobilu, tabletu, telefonu nebo videosystému. WebEx má software pro Windows, Mac OS a aplikace pro mobily se systémy Android a iOS. Do videokonference se můžete připojit i přes webovou aplikaci v prohlížeči (doporučuji prohlížeče Chrome a Firefox s možností instalaci doplňku Webex). S nastavením Vám v případě potřeby samozřejmě rád předem pomůžu.