Představení

"Na padesát rádců jeden pomocník." Irské přísloví

V oboru financí působím od roku 1999. Po deseti letech praxe jsem v největší tuzemské pojišťovně dosáhl na nejvyšší obchodnickou i manažerskou pozici. Většina mých klientů se však zajímala o komplexější a profesionální služby v oblasti finančního plánování, a tak bylo logickou volbou „jednobarevné“ poradenství opustit. Spojení sil s tehdejšími lídry trhu - společnostmi Broker Consulting (oblastní ředitel) a Fincentrum (exklusivní poradce) - odstartovalo novou etapu nezávislého finančního poradenství pro mě i spolupracovníky. Během následného působení v INSIA - největší síti pojišťovacích makléřů ve střední Evropě - jsem upevňoval obchodní vztahy s klienty, klíčovými partnery i finančními institucemi (koordinátor).

Pouze stabilní spolupráce, založená na upřímnosti a férovosti, však dovede dlouhodobě zajistit všem stranám svobodu, klid mysli a finanční pohodu. Díky úspěšnému působení v pojišťovně, MLM poradenských firmách i broker poolu jsem získal dostatečnou odbornou a hlavně životní zkušenost napříč všemi obchodními platformami finančního poradenství. Po dvaceti letech praxe jsem však dospěl k závěru, že ani jeden z těchto modelů nebyl tím pravým pro kvalitní poradenské či makléřské služby, a to především s ohledem na zákazníka.

Aktuálně nabízím specializované finanční poradenství pouze klientům, kteří se zajímají o dlouhodobý růst privátního majetku. Díky partnerství se společností Freedom Financial Services, která se inspirovala podobnými službami v zahraničí, poskytuji nejkomplexnější a nejkompetentnější služby v oblasti privátních financí v ČR. V takovém rozsahu, standardu, kvalitě a unikátnosti zatím nikdo u nás poradenství pro soukromé osoby nenabízí.

Zkušenosti jsou k nezaplacení

22let

Praxe

V oboru financí působím kontinuálně už od roku 1999.
5000+

Klientela

Podnikatelé, zaměstnanci, malé firmy i velké korporace, obce.
100+

Partneři

Banky, pojišťovny, investiční a penzijní společnosti, spořitelny.
1RYS

Dobré jméno

Neschovávám se za společnost. Nesu vlastní kůži a jméno na trh.

2019

Freedom Financial Services, s.r.o.
listopad 2019 - do současnosti
audit a správa osobních financí

2016

INSIA a.s.
říjen 2016 - listopad 2019
koordinátor sítě

2014

Fincentrum, a.s.
leden 2014 - září 2016
exklusivní poradce pro VIP klientelu

2010

Broker Consulting, a.s.
září 2010 - srpen 2013
oblastní ředitel

1999

Česká pojišťovna a.s.
květen 1999 - červenec 2010
manažer obchodní skupiny senior

Reference

Reference

Petr Jurečka

managing director
Služby pana Ryse využívám více jak deset let. Můžu se pokaždé spolehnout na profesionální řešení, které je šité na moje potřeby. Produkt srozumitelně vysvětlí a zajistí kompletní péči. Na otázku co bych doporučoval zlepšit jsem momentálně odpověď nenašel. Vždy mi vychází maximálně vstříc - dobře se s ním prostě spolupracuje.
Více
Reference

František Hudák

business development, konzultant
S Markem jsme seznámili v roce 2015 jako kolegové, když jsem pracoval jako obchodní ředitel INISA. Vnímám ho jako cílevědomého člověka, který má rád pořádek ve věcech a je schopný velké sebereflexe. Vždy se chová jako profesionál a vytváří příjemné pracovní prostředí při jednání. A na jeho slovo je spolehnutí, což je v dnešní době fajn vlastnost...
Více
Reference

Marek Vodička

vedoucí prodejny a realizace staveb
Už přes deset let se nám s rodinou věnuje a reaguje na veškeré změny finančního trhu i legislativy. Každý rok se s námi spojí a ujistí se, že je vše v pořádku. Reaguje na naše požadavky a přání téměř okamžitě a pomáhá nám i v problémech, které v životě vznikají. Plně mu důvěřujeme a jsme přesvědčeni, že naše peníze jsou dobře investovány.
Více
Reference

Tomáš Boček

business development
Na poli financí jsme se setkali teprve nedávno, nicméně Marek mě během krátké chvíle přesvědčil o svých zkušenostech z oboru. Jeho ochota se i po dlouhých letech ve financích neustále vzdělávat, pracovat na sobě a posouvat úroveň své činnosti, je v kombinaci s jeho vytříbeným smyslem pro humor velmi vzácná.
Více
Reference

Daniel Loprais

společník Freedom Financial Services, s.r.o.
Známe se již dlouhou dobu a přestože naše spolupráce ve Freedomu trvá pouze dva roky, od samého začátku jsem o ni stál. Důvody byly prosté - Marek je profesionál každým coulem, se kterým dohody platí vždy na sto procent, má dobře srovnané morální hodnoty a v neposlední řadě je excelentní obchodník.
Více
Reference

Vendula Hálková

manažerka projektu v univerzitě
Marek Rys vždy působil jako člověk, který poradenství bere nejen jako práci, ale i jako koníček. Proto má vždy přehled o aktuálních produktech, jejich výhodách i nevýhodách. Dokáže sestavit finanční plán dle individuálních potřeb klienta. Spolupráce s ním se mi už několikrát finančně vyplatila.
Více
Reference

Lukáš Vágner

architekt
Zaujal nás profesionální, velmi sympatický a přirozeně lidský přístup. Nevnucování konkrétního produktu, ale představení široké škály možností služeb s konkrétními kladnými i zápornými dopady. Ocenili jsme i časovou variabilitu jednotlivých schůzek a možnost řešení následných kroků e-mailovou případně jinou digitální formou, která nám ušetřila čas.
Více
Reference

Marek Bešta

obchodní ředitel
Řešili jsme spolu zajištění rizik pro rodinu (mě, manželku a naše děti) a pojištění aut ve firmě. Ocenil jsem opravdu profesionální přístup a přehled v nabízených finančních službách. Jednání proběhlo vždy rychle, "na rovinu", pružně a "lidsky". Za celých deset let spolupráce jsme se zatím nesetkali s ničím, co by nám chybělo nebo snad vadilo.
Více
Reference

Petr Králík

vědecko-výzkumný pracovník
Služby Marka Ryse využíváme spolu s rodinou už dlouhou řadu let a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Vždy jsme se u něj setkali s maximálni vstřícností a pro mě až neuvěřitelným přehledem v různých finančních produktech. Potěšilo mě, že se zatím vždy podařilo pro naše potřeby najít to správné řešení.
Více

Kontaktní formulář

Napište mi prosím svůj dotaz, spojím se s Vámi co nejdříve to bude možné.